Biz Kimiz?

Biz Kimiz? için yorumlar kapalı | Aralık 6, 2012

Merhaba, Lezzetbank ailesi olarak 2012 den beri mutfaktaki deneyimlerimizi sizlere aktarıyoruz.

Küçük gibi görünse de Lezzetbank’ta 3 ev hanımı (biz çekirdekten aşçı demeyi tercih ediyoruz 🙂 ), 2 yazılım mühendisi ve binlerce ziyaretçi ve takipçilerimizle kocaman bir aileyiz.

Genel olarak kendi deneyimlediğimiz tarifleri paylaşıyoruz, fotograflarına ve videolarına kadar kendi emeğimizle hazırlıyoruz.

Profesyonel bir ajansla çalışarak sizlere evinizde olmayan eşya ve aksesuarlarla yapılan, profesyonel fotografçıların süsleyerek olduğundan farklı gösterilen tarifleri değil, hemen hemen her evin mutfağında bulunabilecek, en azından temin edilebilmesi zahmetli olmayan malzemelerle hazırlayabileceğiniz yiyecekleri göstermeye çalışıyoruz.

Çoğu zaman akşamları bilgisayar başında oturup sizlere en güzelini nasıl sunabiliriz diyerek çektiğimiz videoları ve fotografları düzenlemek ve onları video paylaşım sitelerine yüklemekle vakit geçiriyoruz. Yani anlayacağınız “el emeği göz nuru” var biraz işin içinde.

Beraber geçirdiğimiz yıllar içinde birçok insanın hayatına dokunduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü, Lezzetbank sayesinde öğrenilerek yapılan bir tarif akşam sofraya geldiğinde o sofrada bulunan herkesin hayatına dokunmuş kabul ediyoruz kendimizi.

Bu notu bize ulaşmak isteyenler bizi biraz tanısın da yabancılık çekmesin diye yazdık buraya.

Her türlü (öneri,teşekkür,şikayet,sponsorluk,reklam) konuda ulaşabileceğiniz e-posta adresimiz iletisim@lezzetbank.com ‘dur. Buradan günün her saati bize yazabilirsiniz.